Védy a Bhagavadgíta, nejstarší vědění světa

Védy mají věčnou moudrost.

Tato moudrost je pro nás.

Védy jsou více než ochotné nás osvítit,

pokud se odvážíme naslouchat jejich poselství.

Přestože jsou Védy nejstarší a dodnes živou literaturou Indie, která zůstala prakticky nezměněna až do současnosti a patří mezi nejstarší literaturu na světě vůbec, jsou natolik univerzální, že si je může přisvojit Západ stejně jako Východ.

Védy jsou určeny pro milovníky věčného Času,

nikoli pro milovníky prchavého pozemského času.

Tyto dávné texty byly dříve považovány za mýty, s postupem doby získávají hodnotu skutečných historických záznamů, což potvrzují jednak archeologické objevy, tak předpovědi, které se postupně neuvěřitelně naplňují.

Je až šokující, s jakou samozřejmostí popisují staré védy příběhy, které připomínaly science fiction a staly se skutečností, kterou i my teď, dávno již popsanou prožíváme.

Abychom mohli proniknout do tohoto nadčasového poznání,
musíme se obrátit na ty, kdo již skutečné poznání obdrželi. Takový člověk mezi nás přijede.

Vyžadované informace jsou označeny *

Karma: osud a svobodná vůle

Je náš osud předurčen, nebo kráčíme společně k cíli a na každém z nás záleží, jak a kudy cesta ubíhá? Proč nekráčíme všichni stejně a nejsme stejní? Mnohá učení východní i západní tradice vysvětlují, jak můžeme svůj osud uchopit do vlastních rukou, méně se trápit a dosáhnout štěstí.

Přednáška s Ondřejem Aksamítem z filosofické školy Nová Akropolis. Příspěvek 150,-.

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie!
Opět po dvou letech zavítá do České republiky/Českých Budějovic ájurvédský lékař, masér a terapeut z Indie – státu Kerala – Dr. Dileep K. Viswanathan  Přiveze s sebou z Indie i léčebné masážní oleje s bylinami.
Termíny masáží a konzultací 9. – 19. června 2019. Zarezervujte si své místo včas.
Celotělová olejová masáž s 28 bylinkami 1500,-. Před masáží krátká ájurvédská konzultace.

Ájurvédská zdravotní konzultace (delší) 500,-. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, je možno předem domluvit zvukový záznam, který vám zašleme v elektronické podobě.
Taktéž proběhne i workshop pro odborníky-maséry.
Info a rezervace v obchodech Ria INDIA, Na Nábřeží 9 a Slunce v měsíci, Nová 3, České Budějovice, shivami@email.cz, tel. 777 039 013

Vyžadované informace jsou označeny *

Pránájáma – pohodová cesta ke zdraví pro každého v každém věku

Cest k dlouhému a šťastnému životu je víc,

ale každá předpokládá osobní snahu a rozhodnutí pro to něco dělat.

Jinak jsme odsouzeni k tomu, abychom jakžtakž přežívali a k polykání chemických prášků, které ve finále vedou k prohloubení nemoci.

Že je to možné, dokazuje ájurvéda, několik tisíc let stará indická věda, vyrůstající z hlubokých duchovních kořenů, na rozdíl od medicíny, která je jen jednou z jejich součástí.

Pránájáma představuje důležitou ájurvédskou metodu k posílení vitality a k podpoře působení léčivých sil.

Prána je vitální síla, energie, kterou když se naučíme ovládat, získáme moc nad myslí a smysly a pránické síly používat k léčení těla i ducha.

Je to nejdůležitější počin, který můžeme pro své zdraví udělat. Svým masážním účinkem nádechu a výdechu pránájáma působí na plíce a na všechny tělesné orgány.

Tato vnitřní masáž zlepšuje krevní zásobení orgánů, vyplavuje z nich jedovaté a odpadní látky a splavuje je do trávícího traktu a odtud z těla ven. Odkyseluje organismus rychleji než léky.

Nastavuje hluboký a mocný orgánový rytmus, který nejen udržuje tělo ve zdraví a síle, ale působí blahodárně i na mysl.

Pránájáma je důležitým prostředkem i při léčbě psychických a citových poruch. Výborně působí proti depresi, zbavuje zármutku a závislostí, snižuje napětí a stres.

Pomoc je mnohem výraznější než u jakéhokoliv chemického stimulantu nebo drogy, navíc bez nežádoucích vedlejších účinků.

Pránájáma také zesiluje účinnost bylinných léků.

POČET MÍST VZHLEDEM K CHARAKTERU AKCE OMEZEN, REGISTRACE NUTNÁ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DOMEČEK JIHOČESKÉ ŠKOLY ÁJURVÉDY

ČÉČOVA 965, Č.B. (náměstí u restaurací Juvel a Čéčovka)

informace v obchodech INDIA, Na Nábřeží 9 a Nová 3, tel. 777 039 013,

shivami@email.cz,  www.ajurvedaskola.cz

CENA 108,-Kč lekce/ 1000,-TŘI MĚSÍCE – VHODNÝ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ

Vyžadované informace jsou označeny *

Ájurvéda s osobním poradenstvím a pránájámou

26. září 2019 od 18:00 hodin

Pro malé skupinky zájemců o ajurvédu a pránájámu pořádáme večerní semináře – konzultace s praktickými radami pro každého z vás. Dozvíte se, jak vám může ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě pomoci v běžném životě. Dozvíte se také, jaký ajurvédský typ, energie.. (dóša) ve vás převažuje a jak se stravovat, abyste byli zdraví i štíhlí a měli dostatek energie. A dobré nálady. Seminář se koná v prostoru Domeček AYURVEDA, Čéčova 965, Č. Budějovice (malé náměstí u restaurace Juvel a Čéčovka). Uvaříme vám ájurvédský čaj, naučíme vás úžasnou metodu pránájámy, kdy si můžeme každý pomoci dechu pomoci sám 🙂 Bude také dost prostoru pro vaše dotazy. Je nutno se předem registrovat a složit částku 500,- na č. účtu 1863695033/0800, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše příjmení, děkujeme.