Moudrost jabloňových květů

19.9.2019 od 19:00 – v toto krásné datum přednáška s besedou a autogramiádou p. Chrobokové, jež se dokázala vlastním léčebným systémem uzdravit ze závažného onkologického onemocnění, které již dosáhlo stádia masivních metastáz.
 
Slovy autorky: „Jsem Ilona Chroboková – Dobrovodská a napsala jsem knihu Moudrost jabloňových květů. Učím lidi na základě vlastní zkušenosti zvládat životní krize a těžké nemoci. Nabízím techniky, očistu a duchovní práci sám na sobě, techniky s kořeny ve východních technikách, pranajamu, meditace, vizualizace. Mým cílem je pomoci lidem, kterým lékař, tak jako mě, řekl, že jim již není pomoci. Že vždy je cesta k uzdravení, pokud se sami rozhodneme láskyplně sami sobě pomoci. Dávám lidem naději na uzdravení, pokud jsou ochotni pracovat sami na sobě a nebojí se změn v životě…“
Svoje poznatky Ilona Chroboková zúročila při onemocnění rakovinou, kdy se dokázala vlastním léčebným systémem uzdravit ze závažného onkologického onemocnění, které již dosáhlo stádia masivních metastáz. Na základě vlastních zkušeností vás autorka provede ozdravnými procesy a léčebnými technikami srozumitelnou formou. Pomůže vám objevit vaše tvůrčí možnosti a schopnosti vedoucí k uzdravení těla i duše. Naučí vás jak si sestavit vlastní léčebný program.
 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Akupresura a reflexní terapie pro samoléčbu s Dr. Sandhu

Letos po druhé zavítá na žádost některých z vás do Č. Budějovic PhDr. Bhagwant Sing Sandhu, CSc., odborník na akupresurní a marmové body. Přednáška od 19:00 hodin. Poté nabízíme opět možnost pro vás či vaše známé zdravotní individuální konzultace, resp. diagnostiku vašich případných obtíží před a po minulé konzultaci a akupresurní ošetření, včetně rad pro samoléčbu touto metodou. Konzultace trvá cca 15 – 20 minut, v případě zájmu se registrujte buď prostřednictvím mailu shivami@email.cz či sms na tel. 777 039 013. Předprodej vstupenek v obchodech Ria INDIA, Na Nábřeží 9 a Slunce v Měsíci, Nová 3, Č.B. Počet míst omezen. Akce se koná v Domečku AYURVEDA, Čéčova 965, Č.B. (náměstí u restaurací Juvel a Čéčovka). Rezervace místa na shivami@email.cz. Cena přednáška 150,-. Individuální konzultace + 350,-.
 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Védy a Bhagavadgíta, nejstarší vědění světa

Védy mají věčnou moudrost.
 
Tato moudrost je pro nás.
 
Védy jsou více než ochotné nás osvítit,
 
pokud se odvážíme naslouchat jejich poselství.
 
Přestože jsou Védy nejstarší a dodnes živou literaturou Indie, která zůstala prakticky nezměněna až do současnosti a patří mezi nejstarší literaturu na světě vůbec, jsou natolik univerzální, že si je může přisvojit Západ stejně jako Východ.

 

 

Védy jsou určeny pro milovníky věčného Času,
 
nikoli pro milovníky prchavého pozemského času.
 
Tyto dávné texty byly dříve považovány za mýty, s postupem doby získávají hodnotu skutečných historických záznamů, což potvrzují jednak archeologické objevy, tak předpovědi, které se postupně neuvěřitelně naplňují.

 

Je až šokující, s jakou samozřejmostí popisují staré védy příběhy, které připomínaly science fiction a staly se skutečností, kterou i my teď, dávno již popsanou prožíváme.
 
Abychom mohli proniknout do tohoto nadčasového poznání,
musíme se obrátit na ty, kdo již skutečné poznání obdrželi. Takový člověk mezi nás přijede.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Karma: osud a svobodná vůle

Je náš osud předurčen, nebo kráčíme společně k cíli a na každém z nás záleží, jak a kudy cesta ubíhá? Proč nekráčíme všichni stejně a nejsme stejní? Mnohá učení východní i západní tradice vysvětlují, jak můžeme svůj osud uchopit do vlastních rukou, méně se trápit a dosáhnout štěstí.

Přednáška s Ondřejem Aksamítem z filosofické školy Nová Akropolis. Příspěvek 150,-.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie

 

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie!
V roce 2020 opět zavítá do České republiky/Českých Budějovic ájurvédský lékař, masér a terapeut z Indie – státu Kerala – Dr. Dileep K. Viswanathan  Přiveze s sebou z Indie i léčebné masážní oleje s bylinami.
Termíny masáží a konzultací červen 2020. Zarezervujte si své místo včas.
Celotělová olejová masáž s 28 bylinkami 1500,-. Před masáží krátká ájurvédská konzultace.

Ájurvédská zdravotní konzultace (delší) 500,-. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, je možno předem domluvit zvukový záznam, který vám zašleme v elektronické podobě.
Taktéž proběhne i workshop pro odborníky-maséry.
Info a rezervace v obchodech Ria INDIA, Na Nábřeží 9 a Slunce v měsíci, Nová 3, České Budějovice, shivami@email.cz, tel. 777 039 013

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Pránájáma – pohodová cesta ke zdraví pro každého v každém věku

                                           

Cest k dlouhému a šťastnému životu je víc,

ale každá předpokládá osobní snahu a rozhodnutí pro to něco dělat.

Jinak jsme odsouzeni k tomu, abychom jakžtakž přežívali a k polykání chemických prášků, které ve finále vedou k prohloubení nemoci.

      Že je to možné, dokazuje ájurvéda, několik tisíc let stará indická věda, vyrůstající z hlubokých duchovních kořenů, na rozdíl od medicíny, která je jen jednou z jejich součástí.

Pránájáma představuje důležitou ájurvédskou metodu k posílení vitality a k podpoře působení léčivých sil.

Prána je vitální síla, energie, kterou když se naučíme ovládat, získáme moc nad myslí a smysly a pránické síly používat k léčení těla i ducha.

         Je to nejdůležitější počin, který můžeme pro své zdraví udělat. Svým masážním účinkem nádechu a výdechu pránájáma působí na plíce a na všechny tělesné orgány.

Tato vnitřní masáž zlepšuje krevní zásobení orgánů, vyplavuje z nich jedovaté a odpadní látky a splavuje je do trávícího traktu a odtud z těla ven. Odkyseluje organismus rychleji než léky.

Nastavuje hluboký a mocný orgánový rytmus, který nejen udržuje tělo ve zdraví a síle, ale působí blahodárně i na mysl.

Pránájáma je důležitým prostředkem i při léčbě psychických a citových poruch. Výborně působí proti depresi, zbavuje zármutku a závislostí, snižuje napětí a stres.

Pomoc je mnohem výraznější než u jakéhokoliv chemického stimulantu nebo drogy, navíc bez nežádoucích vedlejších účinků.

Pránájáma také zesiluje účinnost bylinných léků.

 

POČET MÍST VZHLEDEM K CHARAKTERU AKCE OMEZEN, REGISTRACE NUTNÁ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DOMEČEK JIHOČESKÉ ŠKOLY ÁJURVÉDY

ČÉČOVA 965, Č.B. (náměstí u restaurací Juvel a Čéčovka)

informace v obchodech INDIA, Na Nábřeží 9 a Nová 3, tel. 777 039 013,

shivami@email.cz,  www.ajurvedaskola.cz

CENA 108,-Kč lekce/ 1000,-TŘI MĚSÍCE – VHODNÝ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvéda s osobním poradenstvím a pránájámou

26. září 2019 od 18:00 hodin

Pro malé skupinky zájemců o ajurvédu a pránájámu pořádáme večerní semináře – konzultace s praktickými radami pro každého z vás. Dozvíte se, jak vám může ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě pomoci v běžném životě. Dozvíte se také, jaký ajurvédský typ, energie.. (dóša) ve vás převažuje a jak se stravovat, abyste byli zdraví i štíhlí a měli dostatek energie. A dobré nálady. Seminář se koná v prostoru Domeček AYURVEDA, Čéčova 965, Č. Budějovice (malé náměstí u restaurace Juvel a Čéčovka). Uvaříme vám ájurvédský čaj, naučíme vás úžasnou metodu pránájámy, kdy si můžeme každý pomoci dechu pomoci sám 🙂 Bude také dost prostoru pro vaše dotazy. Je nutno se předem registrovat a složit částku 500,- na č. účtu 1863695033/0800, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše příjmení, děkujeme.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Akupresura a reflexní terapie pro samoléčbu s Dr. Sandhu

 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *