Poslední dvě volná místa! Otevíráme další první ročník školy ájurvédy. Výuka v Českých Budějovicích, jedna sobota v měsíci. Přátelské prostředí, zajímaví a znalí lektoři. Info na shivami@email.cz, 777039013

PŘIJÍMÁME NOVÉ STUDENTY ŠKOLNÍ ROK 2022/23♥

Přihlášky a více info zde do formuláře či na mail shivami@email.cz, tel. 777 039 013, facebook Jihočeská škola ájurvédy. Školné 15.000,-/šk. rok.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Renzo, curandero, peruánský 
„šaman“. 13.10.2022 od 17:00 hodin

Očistná léčivá meditace.
Renzo je pokřtěn jako Wayra Willka, což v překladu znamená „posvátný vítr“. Jeho posláním je pomáhat lidem rozpomenout se na svou prvotní podstatu, kdo jsem…Rozpomenutí se na své kořeny a propojení kultur v jedno, jako jeden, to vše pomocí šamanských technik, očista od negativních bloků, zátěží a různých energetických entit. I pomocí rituálu Ofrenda, což je poděkování a odevzdání se Matce zemi /Pachamama/. Při tónech hudby šamanských nástrojů a očisty pomocí rituálních vod, speciálními pomůckami andských šamanů. Cena 400,-. 
 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

Na čaj…. 18.10.2022 od 17:00 hodin

Čaje od této firmy již prodáváme dlouho. No prostě byznys, že jo, tak trochu. Modré krabičky s dobrými čaji na různé neduhy těla i duše. Co mě těší, že je to česká firma. Ale představte si! Ty byliny sbírají ručně nepálské ženy a každou krabičku, respektive platíčko kartonu vezmou do ruky a dle perforací složí. Jednu po druhé. A pak do nich opět ručně sypou nasušené čajové směsi. Měla jsem možnost shlédnout video z Nepálu, kde je příběh čajů zachycen. Rozhodla jsem se “příběh čaje” zprostředkovat i vám, zdarma, s besedou a s ochutnávkou ☕️čajů. Tak přijďte! 18.10. od 17.00 Kněžská 15, Č. Budějovice. Vstup zdarma.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 
 

Klid a mír v životě

pondělí 17.10.2022 17:00-19:00 h

Workshop s Michalem Ježkem.
Povídání o lásce a jak ji rozpoznat. Jak si udržet svůj vnitřní klid. Jak můžeme žít v míru se svým okolím, pomoci si sebeléčením prostřednictvím i tělových svící.
Jak konkrétně můžeme pracovat na svém životě?
Jak můžeme změnit svůj život?
Proč nás někdo dokáže naštvat a co s tím?
Cena 350,-. V ceně vstupného jedna tělová svíce zdarma. 

 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Workshop výroby plstěného mýdla

čtvrtek 20.10.2022 od 17:00 hodin

Vyrobte skvělý a originální vánoční dárek! Výroba plstěného mýdla suchou i mokrou technikou plstění. Mýdlo tak slouží i jako lufa 😉 Cena včetně materiálu 550,-.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Buddhismus – šamanismus 3.11.2022 17:30 hodin

Synkretismus (původní význam: jednat jako Kréťan) je filozofický pojem označující splývání či skládání náboženských a kulturních prvků různých národních či náboženských tradic v jeden celek. Někdy přitom jsou vytvářena božstva nová. Nám se podařilo zorganizovat jedinečnou dvojakci – spojení dvou náboženských a kulturních prvků a technik v jedno – šamanismu a buddhismu. A jestli vzniknou nová božstva?? :-)Přednáška + očistné peruánské léčivé meditace + buddhistické techniky a terapie na vnitřní sílu, zdraví… Ivana Villena Caceda a Renzo Wayra. 3.11.2022 od 17:30 hodin, Jihočeská škola ájurvédy, Kněžská 15, Č. B. Cena 490,-. Registrace místa zde, nebo na shivami@email.cz, tel. +420 777 039 013

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Kurz vaření s Jamunou neděle 20.11.2022 od 11:00 hodin

Neděli 20.listopadu si zapište do svých diářů ale ještě před tím se včas zaregistrujte. Vaření s Jamunou letos opět v Č.B.! Začínali jsme “bytovým” vařením v mém příbytku😎 Nehrálo se zakázané divadlo, pekly se až hříšně dobré placky čapátí a myslím mung dál, rýže, zelenina, kičrí… Knihy přibyly a zájemci o Jamuny kurz také. Letos v @sluncevmesici @ajurvedaskola.cz Kněžská 15, Č.B. 20/11/11 h. Mňam!♥️ Cena 550,-. Co nesníte si odnesete domů, odnosné nádoby budou připraveny.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Chcete mít adventní věnec jako výtvarnice z Malého divadla? Přijďte si vyrobit adventní věnec s výtvarnicí z Malého divadla:-) 23.11.2022 od 17:30 h

Chcete mít adventní věnec jako výtvarnice z Malého divadla? Přijďte si vyrobit adventní věnec s výtvarnicí z Malého divadla 🙂 Vy, kdo jste šikovní, tak si workshop užijete jako prostor k sebevyjádření. Vy, my, kdo nejsme šikovní, nebojte! Lektorka nám pomůže 😃 23.11.2022 od 17:30 hodin ve Slunce v měsíci, etno + ayurveda shop

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Aktivní OSHO meditace s Danuš úterky 17:00 – 20:30

s Danielou Hošnovou

PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET AKTIVNÍ OSHO MEDITACE s Danuš.

Podstata většiny aktivních Osho meditačních technik je pohyb.
„Meditace znamená maximální svobodu v nás.“ Sadhguru.
Provedu vás technikami Kundalini, No mind, Nadabrahma aj. Nebudeme pouze sedět se zavřenýma očima a „hledat“ ticho uvnitř své myšlenkami zahlcené hlavy, ale zapojíme celé své tělo jako celek. Rezervace místa na tel. 775 922 117 – těší se na vás Danuš. 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Rodinné konstelace s Ing. Janem Rychlíkem

středa 12.10.2022 17:00 – 20:30 hodin

Už jste zažili rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující, osvědčená a bezpečná terapeutická metoda, která je schopna léčit a uzdravovat naše vztahy a osobní i kolektivní neúspěch, neporozumění a bolest.  Všechny odpovědi máme v sobě. Stačí si jen postavit konstelaci, poznat a pochopit náš život a nalézt funkční řešení.    Co konstelace uzdravuje?  Naprosto vše.

Třeba proč se  nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče, partner, děti neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní nebo podnik nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné.  Případně proč vám Bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A vůbec, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí.

Přihlášky prosím na 608076301 Jan Rychlík.

Bližší  podmínky a pravidla konstelačního setkání na      www.janrychlik.cz

Ing. Jan Rychlík  (Ananta Shuruthi ), přednáší a vede semináře osobního rozvoje od roku 1999.  Je Reiki mistr, učitel Učení o Já jsem a jeden z nejdéle působících dikšadávajících (2004) na území Čech  a Slovenska. Vede  konstelační semináře od roku 2007.  Je učitelem Univerzity Jednoty v Indii a vede úspěšně v Praze a Bratislavě již 12.ročník  Školy osobní transformace.  Je 1. mistrem Božského zdraví, autorem Hvězdných esencí ,  metody Aktivní konstelace a techniky Léčení Přítomnosti.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

JIHOČESKÁ ŠKOLA ÁJURVÉDY – OBCHOD A KAVÁRNA SLUNCE V MĚSÍCI, KNĚŽSKÁ 15, Č.B. – MÍSTO K ZASTAVENÍ A OSOBNÍMU ROZVOJI.

Informace v obchodech RIA INDIA, Na Nábřeží 9, Slunce v Měsíci Chelčická 11 a Kněžská 15, tel. 777 039 013, 777 039 015

shivami@email.cz,  www.ajurvedaskola.cz

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie

PŘESUNUTO, TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie!
V roce 2020 opět zavítá do České republiky/Českých Budějovic ájurvédský lékař, masér a terapeut z Indie – státu Kerala – Dr. Dileep K. Viswanathan  Přiveze s sebou z Indie i léčebné masážní oleje s bylinami.
Termíny masáží a konzultací červen 2020. Zarezervujte si své místo včas.
Celotělová olejová masáž s 28 bylinkami 1500,-. Před masáží krátká ájurvédská konzultace.

Ájurvédská zdravotní konzultace (delší) 500,-. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, je možno předem domluvit zvukový záznam, který vám zašleme v elektronické podobě.
Taktéž proběhne i workshop pro odborníky-maséry.
Info a rezervace v obchodech Ria INDIA, Na Nábřeží 9 a Slunce v měsíci, Nová 3, České Budějovice, shivami@email.cz, tel. 777 039 013

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvéda s osobním poradenstvím a pránájámou 

TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

Pro malé skupinky zájemců o ajurvédu a pránájámu pořádáme večerní semináře – konzultace s praktickými radami pro každého z vás. Dozvíte se, jak vám může ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě pomoci v běžném životě. Dozvíte se také, jaký ajurvédský typ, energie.. (dóša) ve vás převažuje a jak se stravovat, abyste byli zdraví i štíhlí a měli dostatek energie. A dobré nálady. Seminář se koná v prostoru Jihočeské školy ájurvédy, Kněžská 82/15, Č.Budějovice.  Uvaříme vám ájurvédský čaj, naučíme vás úžasnou metodu pránájámy, kdy si můžeme každý pomoci dechu pomoci sám 🙂 Bude také dost prostoru pro vaše dotazy. Je nutno se předem registrovat a složit částku 500,- na č. účtu 1863695033/0800, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše příjmení, děkujeme.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 

 

 

 
 
 

3 comments

  1. Dobrý den, obchod Slunce v Měsíci, Nová 3, České Budějovice (vedle Polikliniky Sever v objektu Kavárny Měsíc ve dne) a Na Nábřeží 9, České Budějovice (u Modrého mostu přes Malši v Havlíčkově kolonii, poblíž Polikliniky Jih). S pozdravem, Rychlíková

  2. Dobrý den,měla bych zájem o studium ayurvedy.Pořádáte nyní v on-line formě?dekuji.

    Pavla

  3. Dobrý den, měla bych zájem o meditaci s peruánským curandero 16.6., můžete mi prosím více informací – cena, co s sebou, apod ?
    Moc děkuji.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *