Cesta zvaná OSVÍCENÍ aneb Má to vůbec smysl? 

Letos mě navštívil v obchodě zajímavý muž. Po chvíli příjemného a dá-li se v mém případě říct „rozumného“ 🙂 povídání jsme se rozloučili. „Děkuji za příjemné setkání, těšilo mě, Rychlíková.“ „I mě velice těšilo, Rychlík“. 😀
A protože náhody se nedějí a také mě zajímá, zda má vše vůbec smysl ;-), dovoluji si vás pozvat na přednášku p. Jana Rychlíka CESTA ZVANÁ OSVÍCENÍ ANEB MÁ TO VŮBEC SMYSL?
P. Rychlík – mentor a kouč osobního rozvoje, Reiki mistr, učitel Jednoty a průvodce konstelací a meditací.
https://www.janrychlik.cz/
A není můj příbuzný 🙂
 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

Reinkarnace druhá šance?

 
Přednáška s besedou na téma REINKARNACE. Co se stane, když zemřeme? Co je po smrti? Obklopují nás duše zemřelých? …
Tyto otázky si kladli lidé po celá století. Křesťané věří, že jejich duše odejde do nebe, do pekla, či očistce. Muslimové zase věří, že pozemský život je jen příprava na věčný život po smrti. Ačkoliv se od sebe tato náboženství liší, princip je v základě stejný – chová-li se člověk tak, jak mu říká písmo svaté, jeho duše po smrti odejde na lepší místo. Naopak bude-li se chovat a myslet v rozporu s tím, co hlásá jeho víra, duše bude po smrti trpět.
Východní náboženství mají pohled na smrt odlišný. Buddhisté nemají žádné peklo a nebe, nýbrž přirozený koloběh duší. Podobně tomu je i u hinduistů. Celý proces z velké části ovlivňují zejména činy a jednání člověka během života, nikoliv bůh.
Přednáška s besedou p. Ačjuta Gótra dás Aleše Vajdíka. Bude ponechán i prostor pro vaše dotazy, osobní prožitky a zážitky…
Vstupné 150,-. Počet míst omezen. Vstupenky v obchodech Ria India Na Nábřeží 9 a Slunce v Měsíci, Nová 3, Č.B. www.ajurvedaskola.cz
Akce se koná v novém prostoru Jihočeské školy ájurvédy Lannova 92/53 Č.B. Pasáž Lanovka u textilu Urbanovi.
 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

Akupresura a reflexní terapie pro samoléčbu s Dr. Sandhu

Celodenní seminář 

 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie

 

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie!
V roce 2020 opět zavítá do České republiky/Českých Budějovic ájurvédský lékař, masér a terapeut z Indie – státu Kerala – Dr. Dileep K. Viswanathan  Přiveze s sebou z Indie i léčebné masážní oleje s bylinami.
Termíny masáží a konzultací červen 2020. Zarezervujte si své místo včas.
Celotělová olejová masáž s 28 bylinkami 1500,-. Před masáží krátká ájurvédská konzultace.

Ájurvédská zdravotní konzultace (delší) 500,-. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, je možno předem domluvit zvukový záznam, který vám zašleme v elektronické podobě.
Taktéž proběhne i workshop pro odborníky-maséry.
Info a rezervace v obchodech Ria INDIA, Na Nábřeží 9 a Slunce v měsíci, Nová 3, České Budějovice, shivami@email.cz, tel. 777 039 013

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Pránájáma – pohodová cesta ke zdraví pro každého v každém věku

                                           

Cest k dlouhému a šťastnému životu je víc,

ale každá předpokládá osobní snahu a rozhodnutí pro to něco dělat.

Jinak jsme odsouzeni k tomu, abychom jakžtakž přežívali a k polykání chemických prášků, které ve finále vedou k prohloubení nemoci.

      Že je to možné, dokazuje ájurvéda, několik tisíc let stará indická věda, vyrůstající z hlubokých duchovních kořenů, na rozdíl od medicíny, která je jen jednou z jejich součástí.

Pránájáma představuje důležitou ájurvédskou metodu k posílení vitality a k podpoře působení léčivých sil.

Prána je vitální síla, energie, kterou když se naučíme ovládat, získáme moc nad myslí a smysly a pránické síly používat k léčení těla i ducha.

         Je to nejdůležitější počin, který můžeme pro své zdraví udělat. Svým masážním účinkem nádechu a výdechu pránájáma působí na plíce a na všechny tělesné orgány.

Tato vnitřní masáž zlepšuje krevní zásobení orgánů, vyplavuje z nich jedovaté a odpadní látky a splavuje je do trávícího traktu a odtud z těla ven. Odkyseluje organismus rychleji než léky.

Nastavuje hluboký a mocný orgánový rytmus, který nejen udržuje tělo ve zdraví a síle, ale působí blahodárně i na mysl.

Pránájáma je důležitým prostředkem i při léčbě psychických a citových poruch. Výborně působí proti depresi, zbavuje zármutku a závislostí, snižuje napětí a stres.

Pomoc je mnohem výraznější než u jakéhokoliv chemického stimulantu nebo drogy, navíc bez nežádoucích vedlejších účinků.

Pránájáma také zesiluje účinnost bylinných léků.

 

POČET MÍST VZHLEDEM K CHARAKTERU AKCE OMEZEN, REGISTRACE NUTNÁ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

JIHOČESKÁ ŠKOLA ÁJURVÉDY, PASÁŽ LANOVKA, LANNOVA 92/53, ČB. NA DVOREČKU V PASÁŽI VEDLE ODĚVY URBANOVI.

 

informace v obchodech INDIA, Na Nábřeží 9 a Nová 3, tel. 777 039 013,

shivami@email.cz,  www.ajurvedaskola.cz

CENA 108,-Kč lekce/ 1000,-TŘI MĚSÍCE – VHODNÝ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvéda s osobním poradenstvím a pránájámou

Pro malé skupinky zájemců o ajurvédu a pránájámu pořádáme večerní semináře – konzultace s praktickými radami pro každého z vás. Dozvíte se, jak vám může ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě pomoci v běžném životě. Dozvíte se také, jaký ajurvédský typ, energie.. (dóša) ve vás převažuje a jak se stravovat, abyste byli zdraví i štíhlí a měli dostatek energie. A dobré nálady. Seminář se koná v prostoru Jihočeské školy ájurvédy, pasáž Lanovka, Lannova 92/53, Č.Budějovice. V pasáži vedle oděvy Urbanovi. Uvaříme vám ájurvédský čaj, naučíme vás úžasnou metodu pránájámy, kdy si můžeme každý pomoci dechu pomoci sám 🙂 Bude také dost prostoru pro vaše dotazy. Je nutno se předem registrovat a složit částku 500,- na č. účtu 1863695033/0800, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše příjmení, děkujeme.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 

 

 

 
 
 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *