PŘIJÍMÁME STUDENTY DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Harmonogram výuky ve školním roce 2023/24

Systematické šíření ájurvédy v naší škole probíhá 10 let a formou externího studia 4 roky.
Výuka probíhá vždy třetí sobotu v měsíci (9:00 – 18:00) pod vedením lektorů a lektorek z ČR i Indie, poslední víkend každého ročníku v červnu probíhá na Lipně ve vlastním penzionu s teoretickou a praktickou zkouškou, po níž získává absolvent certifikát o absolvování. Cena za školní rok říjen – červen 15000,-.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Malování hennou. 13. 9. 2023 17:30 – 19:30 h

Malování hennou. Teoreticky i prakticky. Cena 250,- – v ceně henna i na další dvě použití doma.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Kurz vaření podle ájurvédy & bylinky na ajurfarmě! 23.-24. 9. 2023. Strava podle ročních období – podzim.

 

Super víkend, zažily jsme letos v květnu. V rámci kurzu se seznámíme s teorií ájurvédy (nejen) v kuchyni, bylinkami a jejich využitím. Zaměříme se na nastávající období podzimu a zimy z hlediska ájurvédy a stravování, návyků. Uvaříme si  snídani, dva obědy a večeři. Zacvičíme si jógu, zazpíváme…

Cena 3500,-. V ceně je zahrnuto kurzovné, strava – vegetariánská plná penze a ubytování. 

Ještě 3 místa v autě.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

Žijící kameny 

12. 9. 2023 od 18:00 hodin

Žijící kameny – Moqui marbles – zvláštní, podivuhodné kameny s energií obdařené velkou silou. Součástí workshopu bude i práce s energií – s kameny, virgulemi, pružinou. Naučíme se hledat vodu 😉 Vzhledem k charakteru akce počet míst omezen. Minerály i virgule možno zakoupit na místě. Vstupné 150,-.
Víte, že je popsáno už přes 4300 minerálů a každým rokem je přidáno několik desítek dalších? Mezi ty s častým výskytem však patří jen kolem 300 minerálů a pro tvorbu hornin je významných dokonce jen několik desítek. Naopak vzácných a raritních minerálů je více než dva tisíce.
Kameny, minerály, zkameněliny. Jsou starší než lidstvo samotné. Byly tu dávno před námi a zůstanou tu i po nás. Je v nich zapsána historie naší planety, historie univerza. Jsou jako kniha, ve které se dá číst.
Jsou ale také něco víc. Jsou krásné, elegantní. Můžeme se jimi zdobit, zkrášlovat jimi svá obydlí, zahrady, pracoviště. Citlivější jedinci mohou vnímat jejich skrytou energii a využívat ji k vyladění organismu nebo harmonizaci životního prostoru. Každému vyhovuje jiný kámen a každému jiný kámen přináší zdraví, štěstí, vyrovnanost a úspěch v práci i osobním životě. Některé kameny uklidňují, jiné naopak nabuzují, některé pomáhají odbourávat stres a napětí, jiné zvyšují vytrvalost a soustředěnost při práci, podněcují tvůrčí schopnosti.
Kameny nám umožňují poznat lépe sami sebe, svoje okolí, lépe se vyrovnávat s pracovní zátěží. Kameny pomáhají při meditaci, odbourávají stres uplynulého dne, zklidňují a usměrňují pozornost žádaným směrem. Člověk se v jejich přítomnosti cítí příjemně, relaxovaně, uvolněně. Umožňují mu zapomenout na zneklidňující myšlenky, stresující události či zdravotní problémy a plně se věnovat regeneraci duševních i fyzických sil.

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Indický víkend s ájurvédou na Lipně

21.-23.6.2024

PROGRAM BUDE UPŘESNĚN

Níže program z již proběhlého víkendu v roce 2023

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Rodinné konstelace s Janem Rychlíkem

20. 9. 2023 17:00 – 20:30 hodin

 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

Aktivní OSHO meditace s Danuš úterky 17:00 – 20:30

s Danuší Hošnovou

PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET AKTIVNÍ OSHO MEDITACE s Danuš.

Podstata většiny aktivních Osho meditačních technik je pohyb.
„Meditace znamená maximální svobodu v nás.“ Sadhguru.
Provedu vás technikami Kundalini, No mind, Nadabrahma aj. Nebudeme pouze sedět se zavřenýma očima a „hledat“ ticho uvnitř své myšlenkami zahlcené hlavy, ale zapojíme celé své tělo jako celek. Rezervace místa na tel. 775 922 117 – těší se na vás Danuš. 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

PŘIPRAVUJEME:

CESTA DO INDIE LISTOPAD 2023

Pokud uvažuješ o cestě do Indie, přijď 19. 9. 2023 v 18:00 hodin do Slunce v Měsíci, Kněžská 15, ČB na nezávaznou schůzku u kávy, čaje 🙂

Kochin, Thiruvananthapuram, Varkala, Kovalam, Kanyakumari, Maledivy

 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

JIHOČESKÁ ŠKOLA ÁJURVÉDY – OBCHOD A KAVÁRNA SLUNCE V MĚSÍCI, KNĚŽSKÁ 15, Č.B. – MÍSTO K ZASTAVENÍ A OSOBNÍMU ROZVOJI.

Informace v obchodech RIA INDIA, Na Nábřeží 9, Slunce v Měsíci, Kněžská 15, tel. 777 039 013, 777 039 015

shivami@email.cz,  www.ajurvedaskola.cz

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie v Českých Budějovicích!!

ČERVEN 2024, TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

Ájurvédské masáže z kolébky ájurvédy – jižní Indie!
V roce 2024 opět zavítá do České republiky/Českých Budějovic ájurvédský lékař, masér a terapeut z Indie – státu Kerala – Dr. Dileep K. Viswanathan  Přiveze s sebou z Indie i léčebné masážní oleje s bylinami.
Termíny masáží a konzultací červen 2024. Zarezervujte si své místo včas.
Celotělová olejová masáž 60 minut s 28 bylinkami cena 1800,-. Platba předem, děkujeme za pochopení. Před masáží v ceně krátká ájurvédská konzultace. 
Info a rezervace v obchodech Ria INDIA, Na Nábřeží 9 a Slunce v měsíci, Kněžská 15, Č. Budějovice, tel. 777 039 013, mail ajurvedaskola@gmail.com. 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

Ájurvéda s osobním poradenstvím – konzultace J. Rychlík

Zdravotní ájurvédské konzultace s praktickými radami pro každého z vás. Dozvíte se, jak vám může ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě pomoci v běžném životě. Dozvíte se také, jaký ajurvédský typ, energie.. (dóša) ve vás převažuje a jak se stravovat, abyste byli zdraví i štíhlí a měli dostatek energie. A dobré nálady. Jihočeská škola ájurvédy, Kněžská 15, Č.Budějovice.  Je nutno se předem registrovat – formulář níže, nebo na mail shivami@email.cz a složit částku 500,- na č. účtu 1863695033/0800, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše příjmení, děkujeme. Kontaktuji vás a dohodneme termín. 

Vyžadované informace jsou označeny *

 

 

 

 
 
 

3 comments

  1. Dobrý den, obchod Slunce v Měsíci, Nová 3, České Budějovice (vedle Polikliniky Sever v objektu Kavárny Měsíc ve dne) a Na Nábřeží 9, České Budějovice (u Modrého mostu přes Malši v Havlíčkově kolonii, poblíž Polikliniky Jih). S pozdravem, Rychlíková

  2. Dobrý den,měla bych zájem o studium ayurvedy.Pořádáte nyní v on-line formě?dekuji.

    Pavla

  3. Dobrý den, měla bych zájem o meditaci s peruánským curandero 16.6., můžete mi prosím více informací – cena, co s sebou, apod ?
    Moc děkuji.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *