uč

Tak nějak bych formulovala svůj současný úmysl. Záměr přiblížit lidem, kteří o té úžasné záležitosti, kterou ájurvéda bezesporu je, ještě neví. Musím přiznat, že tuto formulaci jsem slyšela poprvé od  indického učitele ájurvédy Góvindy a přesně vystihuje to, co chceme přinést. Aby každý člověk, který má upřímný zájem o své zdraví, měl příležitost nahlédnout do tisíciletého vědění staré Indie. Na základě mnoha let ověřených zkušeností věděl, jak žít, aby jeho život byl šťastný, dlouhý a bez nemocí. Když přesto nemoc přijde, jak si pomoci bez léků, pouze změnou v denním režimu, jídlem, kořením a bylinkami.  Aby takový znalý člověk dokázal pomoci sobě i svému okolí. Často na toto téma diskutuji s lidmi, kteří se ke mně opakovaně vrací.

Přichází však stále noví a tak se pořád vracím k základům.

Proto nyní zájemcům nabízíme ucelený systém  vzdělávání v ájurvédě. Základní školu ájurvédy.

Bližší informace : viz ŠKOLA ÁJURVÉDY

 

Marie Rychlíková