ŠAMANSKÝ VÍKEND S FIREWALKINGEM LIPNO

Chcete překonat sama sebe či sám sebe? Překonat omezení naší mysli, strach, dokázat si, že NIC NENÍ NEMOŽNÉ?? Srdečně Vás zveme na ojedinělou akci – víkend 19. 5. – 21. 5. 2017 v PenzionU Vřesná na Lipně!! Bližší info na shivami@email.cz, 777 039 013 Marie Rychlíková, 777 938 258 Josef Rychlík.
Co nás čeká?
Šamanský zpěv, cesta bubnu (indiánská meditace), bubnování, malování masek, práce s čakrami, se strachem, súfijské cvičení čtyři směry,ohnivá tantrická meditace, mantry a jiné radosti…
Vyvrcholením bude pro ty, kteří najdou odvahu, CHOZENÍ PO ŽHAVÝCH UHLÍCÍCH. Seminář povede Ing. Ivo Janeček, kouč, motivátor a terapeut. Vede od roku 1999 semináře osobnostního rozvoje, vzdělávací semináře, firewalking (chůze po žhavém uhlí) po celé republice i v zahraničí, Reiki mistr a regresní terapeut s 20 letou praxí v alternativní oblasti.
V pátek zahájíme v 19 hodin a program skončí v neděli v poledne. Cena za pátek-sobota-neděle s polopenzí 2490,-.